Na rozdíl od tradičních přikrývek vám dává spacáček Natulino jistotu, že vaše děťátko zůstane po celou dobu spánku přikryté, což mu zajišťuje stálý tepelný komfort. Riziko, že se dítě v noci odkope a prochladne, tímto zcela odpadá.  

Spacáčky Natulino jsou vyrobeny ze 100% bavlny, nemají rukávy, což umožňuje volnou cirkulaci vzduchu. Jsou k dispozici ve třech variantách: jednovrstvé, dvouvrstvé a třívrstvé, takže můžete vyběr přizpůsobit okolní teplotě. Zvolte si vhodnou variantu spacího pytle tak, abyste předešli riziku, že se vaše miminko při spánku přehřeje. 

Spací pytle Natulino byly navrženy ve spolupráci s odborníky 

s důrazem na zdravý a bezpečný spánek miminek. Jsou ideální alternativou tradičních přikrývek, deček či zavinovaček. Díky spacáčku Natulino máte jistotu, že tvář vašeho děťátka nebude nikdy omylem zakryta pokrývkou. Unikátní tvar spacího pytle zajišťuje dítěti úplnou volnost pohybu a napomáhá zdravému vývoji kyčlí. Všechny materiály používané k výrobě spacích pytlů mají certifikát kvality OEKOTEX standard. Spací pytle Natulino mohou být použity při různých teplotách okolního prostředí, od 16 do 27 stupňů Celsia, takže zajišťují tepelný komfort a bezpečný spánek vašeho dítěte za všech podmínek. 

PROČ NATULINO?

Spací pytle Natulino byly navrženy ve spolupráci

s neonatology a porodními asistenktami s důrazem na zdravý a bezpečný spánek miminek.  Po několika letech se nám podařilo vyvinout spací pytel, který je bezpečný a neomezuje pohyb dítěte, což zajišťuje správný vývoj kyčlí.  

Speciální tvar spacího pytle poskytuje plnou volnost pohybu ruček i nožek, což je mimořádně důležité pro správný vývoj dítěte. Vaše děťátko nemá ve spacáčku nikterak omezený pohyb kyčlí, což zajišťuje jejich správný vývoj a komfortní spánek dítěte.

Natulino je pravděpodobně nejbezpečnějším dětským spacím pytlem na trhu. Díky němu máte jistotu, že tvář děťátka nebude nikdy překryta, což se může stát při použití tradičních deček a peřinek.

Na rozdíl od zavinovaček poskytuje spacák dítěti úplnou svobodu pohybu.

Věděli jste, že spacáčky Natulino jsou spací pytle používané lékaři a porodními asistentkami od narození dítěte na novorozeneckých odděleních?

Speciální nemocniční kolekce "Natulino Vita" je dostupná jak pro děti narozené v termínu, tak pro miminka, která se narodila předčasně. 

Natulino jako jediné nabízí spacáčky pro nedonošené děti  PREEMIE.

Všechny materiály mají certifikát kvality OEKOTEX standard.

Kvalitní materiály

100% bavlna

Vyrobený z vysoce kvalitní bavlny.

Ideálně navržené pro každou etapu vývoje dítěte. Pečlivě zvolené velikosti otvorů pro hlavičku a ruce.

Ideálně uzpůsobené velikosti 

Invertní prémiový zip YKK neobsahuje nikl a zajišťuje snadnou výměnu plenky.  

Snadné přebalování

Speciální tvar umožňující volnost pohybu. 

Zdravý pro vývoj kyčli.

Zdravý pro kyčle

Made in Poland

Navržen a vyroben

v Polsku ve spolupráci

se specialisty.  

Chránič bradičky

Speciální chránič na zip chrání bradičku dítěte.  .

Pohodlný a zdravý

Navrženo s důrazem na pohodlí a zdravý spánek kojenců.